otokoç müşterilerine tanıtılmıştır. basın bülteni de şöyledir:

--- spoiler ---
volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni s90’ının raffles istanbul hotel’de düzenlenen tanıtım etkinliğine otokoç istinye, otokoç taşdelen ve otokoç samsun şubelerinin davet ettiği müşteriler katıldı.

premium sedan segmentine yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen volvo s90’nın tasarım, teknoloji ve güvenlik özelliklerinin anlatıldığı sunumları dinleyen davetliler ayrıca artırılmış gerçeklik (augmented reality) uygulaması sayesinde yeni volvo s90’ı sanal test sürüşü ile keşfetme şansı da yakaladı.

volvo s90
şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan yeni volvo s90 t6 turbo motoruyla yüksek randımanlı bir sürüş deneyimi sunuyor. standart olarak bulunan kılavuz yardım sistemi sayesinde öndeki araç ile hem hız hem de mesafeyi otomatik olarak ayarlayan volvo s90, dünyada ilk defa kullanılan algı sistemi sayesinde yoldaki yaya, bisiklet ve hayvanları tespit ederek sürücüyü uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak olası bir kazayı önlüyor.
yeni nesil drive-e motor sayesinde daha az yakıt tüketerek daha az atık oluşumu sağlayan yeni volvo s90’da ayrıca adaptif hız sabitleyici, 3600 kamera, aktif uzun far, park yardım pilotu, sensör ve şeritte koruma yardım desteği de yer alıyor.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri