Renault'un büyük atağından dolayı inandığım önerme.
premium olup fiyatların da üstüne koyacaklar evet bundan eminiz ama yinede çok büyük bir değişiklik söz konusu. bu yıla kadar ortalamanın üstünde bile tek tük arabalar üreten bir markaydı reno. şimdi bakıyorum da yeni modellerin yüzleri çok daha kaliteli. aslında her alpine tasarımı ile başladı. kanıtları için:


(bkz: renault talisman), (bkz: 2016 renault megane), (bkz: renault laguna 2016).
Hyundai çatır çatır i10 satarken Renault yeni Twingo'yu getirmiyor, üzüyor. Gerçi kullananların dediğine göre çok eğlenceli bir sürüşüde yokmuş ama bir düşünürün dediği gibi:
Eğer bir araba arkadan itiyorsa yanlayacak, başka gidecek yeri yok :D (bkz: otopark.com)
2016 renault megane 4'e bakılırsa eğer gerçekten de öyle olacaktır. İnanılmaz dinamik bir şekli var, donanım zengin. Diğer modellerde de iyi gidiyorlar, değişik bir sene olacağa benziyor.
Olacağını düşündüğüm söylem. Sebebi ise çok belli; Renault marka imajını premium yapabilmek için geliştirmeler yapmakta. Yeni otomobilleri de gerçekten çok iddialı. Yapamamaları için hiç bir sebep göremiyorum.
'Güzel günler yakındır' demek istediğim başlık.
Premium sınıf olmayı o kadar zannetmeyin bence, hadi oldu diyelim bence halkın genel düşüncesi bu olur;
150-200k veripte renaultamı binecem.
Tabi benim düşüncemde bu.
2015 türkiye'de en çok satan arabalar listesinden de görebileceğimiz üzere renault'nun yaptığı büyük atak. hızla volkswagen ile farkı kapatıp, inanılmaz rakamlara ulaştılar. bu sene geçerlerse hiç şaşırmam.
renault emisyon skandalı haberinden sonra 2016'da beklediği yükselişi yakalayamayacak olan markadır.

Büyük ihtimalle yeni renault megane rs çok beklememiz gerekecek.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri