Ülkemizde pek rağbet görmemiş olan Opel Adam'ın makyajlanmış versiyonu olacaktır. Satış fiyatı ile ilgili bir bilgi olmasa da şu anki fiyatlar ile aşağı yukarı aynı olacağını düşünüyorum.

Makyajla birlikte 2 farklı renk seçeneği de gelecek ve orta konsolda IntelLink R4.0 adı verilen yeni bir bilgi - eğlence ekranına sahip olacak. Apple telefonlar ile bir çok değişikliği telefonunuzdan yapabileceksiniz.

Otomatik kaza desteği, 24 saat yol yardım desteğini de OnStar adı altında 1.000 tl karşılığında alabileceksiniz.
Otomatik vitesli güzel bir motor seçeneği olmadıkça satmayacak olan otomobil.
Kadınlara hitap etmeliler yoksa bu iş olmaz.
Corsa varken ülkemizde rağbet göremeyecek otomobildir.
Beni acayip şaşırtan bir arabadır . Tabi ki fiyatı bakımından . Tamam ülkemizde arabalar pahalı da bunun 0 ına o kadar para vereceğime 10 daha koyar yeni opel AStra alırım zaten şaşırdım baya .
dergicilere başlık atmada büyük kolaylık sağlayan ve sağlayacak olan araç. "Adam" vurgusunu çok göreceğiz...
Opel'in Premium küçük sınıfta yer alan ve MINI'ye rakip olarak ürettiği modelidir. Ülkemizde tutmaması çok normal, zira fiyatı pahalı ve marka imajı olarak insanların aklında yer etmiş olan Opel imajının dışında bir model. Kullanmış biri olarak Adam'ı 'kaçırılmış bir fırsat' olarak değerlendirebilirim çünkü sürüş kalitesi çok başarılı değil. Eğer MINI gibi bir otomobile rakip olmak gibi bir niyetin varsa bu konuda çok iyi olman gerek yoksa unutulursun ya da Fiat 500 gibi tasarım üzerine oynaman gerekir. Adam her iki konuda da çok başarılı değil.

Testini buradan okuyabilirsiniz: Opel Adam 1.2 70 bg
fiyatıyla adeta el yakan cep arabası.
corsa'ya göre tip olarak kesinlikle bunu daha sempatik buluyorum.
fakat dediğim gibi çok tatlı bir öğrenci arabası olabilecekken satılamayan bir araba olmuştur.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri