Mitsubishi'nin 2016 yılında üretilecek olan kamyonetidir. Mivec ve dizel özelliklerin bir arada sunulduğu tamamen yenilenmiş bir kamyonet olduğu yazıyor her yerde. Selefine göre %20 yakıt tasarrufu sağlayan motorları ile iddialı olacağı söyleniyor.
arka çamurluk ve lastik kombinasyonu absürt görünen kamyonettir.
itici görünmesinin en büyük sebebi budur.
Askerde bolca bindigim araçtır (bkz: dma). Fiyatı bakımından tercih sebebi olabilir. Fakat bu segmentte benim favorim (bkz: ford ranger).
Wildtrack paket Ranger , amarok gibi dişli rakipleri arasında olsa olsa fiyatıyla tercih edilebilir diye düşünüyorum..
Çok yakın zamanda satışa çıkacak olan kamyonet.

Benim beklentilerim çok yüksek değil, Mitsubishi yanlış hamleler yapmaya başladı bence bu da onlardan biri olacak.
Hala diferansiyel kilidi olmayıp, sürekli şaft kesen amoroğu Mitsubishi L200 gibi bir şaheserle karşılaştıranları görmemi sağlayan başlıktır.
At gözlüklerini çıkarın artık, arkadaşım bişey bilmiyorsan sallamak yerine açıp google amcada Mitsubishi L200"ün geçmişine bak.
asx ile birlikte "geoseek" konsepti üretilen mitsubishi'dir.

fotoğrafta görüleceği üzere gri dış cephe rengine sahip araçta aynalar, tekerlekler, spoiler ve sis lambaları üzerinde ise turuncu aksanlar bulunuyor. aslında bu detay süper olmuş ama bence aynalarda işi abartmışlar. ayna da gövdeyle aynı renk olsa ama çerçevesi turuncu aksanla detaylandırılsa daha güzel olabilirmiş. hatta tavan rayları da aynı şekilde turuncu çizgilere sahip olabilirdi.
Yeni çıkan Crawler versiyonu hoşuma gitti. 213 bin 715 TL'den başlıyor ve içinde mutfak, portatif tuvalet gibi özellikler sunmasıyla "kamp arabası" sıfatını hakediyor.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri