Spa ile birlikte favori pistim olan Monza'da koşulacak olan yarıştır. Hız tapınağı olarak anılan mekan ayrıca takvimin en hızlı pistidir. Bu pazar günü de hayal kırıklığı olursa benim için sezon burada biter sonrasına gerek kalmaz.

İlk 20 tur editi: Monza böyle geçerse diğer yarışlar nasıl olur bilmiyorum f1'in sonu hiç iyi gözükmüyor. Heineken sponsor mu oldu yoksa f1'i satın mı aldı, her yer yemyeşil resmen. Kimi ve vettel dostluk işini abartmış oldu olacak evlenin bu iş bağlansın. Bu sene iki ferrari'nin yarıştığını ben daha göremedim.

Pitstop edit: Ulan bu gerizekalı Ferrari duvarı hala f2004 kullandıklarını sanıyor. O lastik seçimi ne öyle mercedes'e 20sn. fark mı atacaksın?

Yarış sonu editi : Save Monza. Eğer bu pist takvimden çıkarsa dükkanı kapatın gidin. Gerçekten silverstone'la birlikte en iyi atmosfer burada. Mercedes'in aracı dominantlık olarak f2004 ayarına geldi artık, kural veya motor değişikliği şart. Alonso ve Vettel mutlaka başka takımlara geçmeli özellikle Alonso'ya yazık oluyor. F1 avrupadan taşındığına göre benim için yarışları canlı izleme dönemi de bitmiştir.
tümünü gör