3.0 litre V6 TFSI motora sahip olan araba.
Oldukça prestijli, lüks ve hızlıdır. 354 beygir ve 500 Nm tork güce sahip. 0-100 km/s hızlanmasını 4.7 saniye de tamamlıyor ve 7.4 litre ortalama tüketim sağlıyor. Yakıt tüketim değerleri ve hızlanma verileri gerçekten çok başarılı. Araba selefine göre de 150 kilogram hafif, çok daha başarılı bir otomobil.
Bir yabancı inceleme sitesinde biri her sene çıkan yeni diye tanıtılan Iphone gibi demişti hak vermemek elde değil bence Audi nin her modeli öyle gerçi bu aralar.
Aynı arabaları evire çevire ittirmeyi adet haline getirmiş olan Audi'nin son şakasıdır.
Far tasarımının harika olduğunu düşündüğüm araç.
Çok sevdiğim fakat bir o kadarda gereksiz bulduğum araç.

Buna o kadar para bayılmaktansa s3 sedan alıp biraz mıncıklamak maddi açıdan daha mantıklı geliyor.
Gereksizlik abidesi, aynı Bmw X Serisi gibi bunun da tadı kaçtı.
avrupa'da 59.300 euro fiyatla satılan audi'dir. böylesi bir lüksü bu fiyata almak müthiş bir şeydir.
biz hala fiat aegea'ya filan 60.000 verelim.

peşin not: buraya gelip de euroyu 3,5 tl ile çarpacak arkadaşları şimdiden uyarayım, hangi ülkeden konuşuyorsak o ülkenin para birimine göre konuşmalıyız. kendi ülkene çevirirken sayı kısmını değil birim kısmını tl'ye çevireceksin. zira adamın bütün ekonomisi ona göre düzenleniyor. aldığı maaş filan her şey buna göre.
station wagon'u da nihayet gün yüzüne çıkan audi'dir.

audi s4 avant, standart sedan modeline göre 23 mm daha alçak bir karoseri ile daha sportif bir görünüme ve 25 litre daha fazla bagaj hacmine sahip. 3.0 tfsi turbo benzinli motoru ile 354 hp güç ve 500 nm tork üreten s4 avant, bu sayede 0'dan 100'e 4.7 saniyede ulaşıyor ve 250 km maksimum hıza sahip oluyor. ortalama tüketimi ise 7.5 litrecikle biraz el yakabiliyor tabii.
station wagonun yakışmadığı model. o kasa daha çok rs ailesine yakışıyor. bırakın s serisi sedan kalsın.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri