Klasik eleştirileri cevaplamak isterim . 2014 ile araç ufak tefek makyaj yedi direksiyon simidi falan bu sırada bence frenleri de iyileştirmişler . İntercity etkinliğinde en iyi duran araç benimkiydi üstünde fabrika çıkışı Potenzalar vardı . Ayrıca fren hissi kötü derken bir şey anlamadım yani nesi kötü ? Çok mu geç algılıyor freni veya çok mu erken ? Arabayı 1 hafta kullanan biri bu yorumu yapmaz eğer bir kere inip bindiysen her araç öyle geliyor zaten .

Ses sistemi çok kötü Aux ile Radyo arasındaki fark inanılmaz hani bambaşka bir araca binmiş gibi oluyorsunuz . Bu yüzden aldığımdan beri RAdyo dinlemedim daha . Direksiyonun üstünde tuş olmaması özellikle ani manevralarda falan çok iyi oluyor bazen el çarpabiliyor . Olmaması da çok kötü Renault clio gibi soldan kolla ses açıp kapatıyorsun .

Ki soldan ses ile uğraşacağına sağ elinle radyodan kanal veya ses değiştir daha ergonomik ve daha güvenli .

İç donanım olarak zaten pek bir şey yok araçta . Ben bunu POLO GTİ satışlarının düşmemesine yoruyorum . Polo Gti ı tasarım olarak ezdiği için bu araç bu kadar tutuldu . Polo tarzı bir şey olsa iç donanım olmasa bu arabanın kimse yüzüne bakmaz Cupra diye bir şey olmazdı .

Kim ne derse desin Stock Cupra çok çok çok yetiyor görünüşü olsun , aldığınız zevk olsun gayet iyi . Ha gelip de yok 4 kapı değil falan filan saçma geliyor bunu kabullenip alan bir insana bu arabanın bagajı yok eleştirisi yapılamaz.
tümünü gör
ilgili galeri