75 beygirlik hımbıl arabamın baştan yaratılışıdır.
işe gidip gelmek için kullanıyorum kendisini, sıfır almıştım. çok hantal oluşu ve fazla yakışı ile artık bıkmıştım kendinden, sonra gidip bir yazılım yaptırıyım belki severim dedim. ecufast anadolu bayisine gittim, 2 saatlik işlemden sonra aldım eve geldim. sabah işe gelirken ortalama litreyi falan sıfırladım yola çıktım. ilk izlenimim 2000 devir altında bitik olan arabam canlanmış, artık bir alt vitese geçmek zorunda kalmıyordum. 'güzelmiş klimalı napacak acep' deyip klimayı da açtım, o da ne her şey hala çok güzel. normalde bu güzergahda 6.2-6.2 yakan arabam artık 4.5 litrelerde gezmekte. amacıma ulaştım yeni araba almaktansa arabama binmeye devam edeceğim, ettiğim kar yaklaşık 30.000tl.
lol
Ecufast candır her türlü araç için. Özellikle dizel bir aracınız var ise ve şehir içinde kullanıyorsanız istek üzerine custom hazırlanan yazılımlarla kullanım şeklinize daha uygun bir hale getirebilirler aracınızı. Bu da ister yakıt tasarrufu odaklı ister performans odaklı hazırlansın aracınızda büyük bir değişime ve mutluluğa sebep olur. Ecufast Anadolu daki adamlarda iyidir tanırım severim kendilerini :)
Elimizden geldiğince düzgün hizmet sunmaya çalışıyoruz önemli olan kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak sorunsuz araçlar yaratmak. Kağıt üzerinde çok fazla güç iç birşey ifade etmez önemli olan sorunsuz limiti bilmek ve bunu uygulamak. Sorularınız için ayrıca sabit bir başlık açılacaktır yakın zamanda oradan istediklerinizi sorabilirsiniz.
motor ömrü ne oluyor acaba diye merak ettiğimdir.
Bakımları düzgün yapıldığı müddetçe bir problem yaratmayacaktır.
Özellikle 1.3 mjet stres toleransının çok altında üretilmiş bir motor olduğundan herhangi bir problem oluşmaz.
chip tuning'siz çekilmeyecek işkencedir.
Alacaksanız gidin hemen yazılım yaptırın, diğer türlüsüne gerçekten katlanılmaz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri