Neden böyle bir başlık seçtim bilmiyorum. Ama şuan gördüğüm şey trafik olamaz.
Bunca yıldır İstanbul'dayım ama Kozyatağı kadıköy civarında böyle trafik görmedim. 3 köprü aynı anda yıkılsa bu kadar araç birikmez herhalde. Bi an "ötv indirimi mi oldu lan" diye mutlu olup haberleri dolaştım bu kadar aracın birikmesinin sebebini anlamaya çalıştım. Sonra yürüyen insanları gördüm. O yüzden bir uzaylı istilası olduğunu düşünüyorum. Sonunda geldiler diye seviniyorum. 10 yıla kalmaz kelepir bakımları tam ufo diye sahibinden.com da uzay gemisi bakarak olacağız sanırım.
Şaka bir yana iş yerine gelen arkadaşların hiç biri şu saatte hala ofise ulaşamadı. Normalde mesaiyim 9 da başlıyor ve saat 10:30.
2 arkadaşımız küçükbakkalköy den yürüyerek gelmeye başlamış.
O kornaya elini kaldırmadan 3 dakika boyunca basan arkadaşım sana sesleniyorum. O kornaya o kadar uzun basınca önündeki araçlar erimiyor. Hayır bilgin olsun diye söyledim.
Ankara'da da aynı olayı yaşadığım gündür bugün. 9.20'deki dersime 10.50'de geldim. Sıkışık trafikte arkadan vurup kartını bırakan inşaat mühendisi ağabeye de selamlar. Çizikler pasta cilayla çıkacaktır.
evet tam olarak da uzaylı istilasıdır. bugün trafiğe giren herkese çok acıdım, çok üzüldüm. ben yanlarından motosikletim ile fıtı fıtı giderken herkes direksiyon kemiriyordu. bırakın şu otomobillerini diye çok kıvrandım sözlükte de ama dinletemedim. sabah sabah bu kadar sinir olmaya değmez.
gg aa yy İstanbul trafiği başlıklarının laciverti başlık. Uzaylılar trafikte terör eylemi gerçekleştirip münasebetsizce sporlarını insanlara salmışlar öyle diyola. Allah'a şükür metro kullandığım için beni etkilemedi. Karantinaya alınmayanlar için hala toplu taşıma sistemi kullanıma açık (siz yine de lastik tekerlekli olanlar için temkinli olun 😉).
bunlar da ilginizi çekebilir