2003 yılında gösterime giren The Fast and the Furious serisinin 2.filmi. John Singleton'ın yönetmenliğini, Lee Mayes'in yapımcılığını yaptığı filmde Paul Walker, Tyrese Gibson, Cole Hauser, Eva Mendes, Ludacris, James Remarkable, Devon Aoki ve Amaury Nolasco oynamıştır. Film, seride Vin Diesel'ın gözükmediği tek yapım olmasına karşın seride en beğendiğim filmdir. Başrol oyuncuları ise Nissan Skyline GT-R R34, Toyota Supra Mk.IV, Mazda RX7, Honda S2000, Mitsubishi Lancer Evolution VII, Mitsubishi Eclipse Spyder, Chevrolet Yenko Camaro ve Dodge Challenger R/T 'dir. Bana göre filmi diğerlerinden farklı kılan unsurlar var bunlar; yarış odaklı olması, SOKAK YARIŞLARInın ana konu olması, çok farklı araçlara yer verilmesi, müziklerin güzel olması ve tabii ki Miami' de geçmesidir.
Serinin belki de en iyi ve en doyurucu filmidir.
GT-R tutkumu başlatan film. Ülkede modifiye konusunda Need for Speed Underground serisi gibi yüksek etki yaratmıştır.
şahsım adına serinin en keyifli filmidir. Tyrese Gibson ve Paul Walker çok iyi ikili olmuşlardır. Adam öldü ya la, aklıma geldi yine üzüldüm bak.
brian o'conner'ın tamamen dark side'a geçiş yaptığının kanıtı film. vin diesel'in boşluğunu bol derecede modifiyeli araba ile kapamaya çalışmışlar ki, bence olmuş.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri