Tarihi kalemle değil de kanlarıyla yazan bunca yiğide, Mustafa Kemal'e ve silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diliyoruz. Saygıyla sevgiyle minnetle anıyoruz. Bu yiğitlerin arasında 14 yaşında çocuk bile vardı. Her zaman desteğini emeğini esirgemeyen, yeri geldiğinde bu yiğitlere mermi dahi taşıyan Türk kadınından da Allah razı olsun. Bir tek yiğitleri anmak olmaz. Allah bu topraklarda bir daha ne istiklal savaşı göstersin ne de marşını yazdırsın.

Edit; yeni aklıma geliyor, keşke bir marka ile anlaşıp arabalısözlük olarak katılım şartlarını konuşup tartıp biçtikten sonra Çanakkale Turu ve gezisi ayarlayabilirdik. Destek olabilecek bir iki marka çıkardı diye düşünüyorum. Önümüzdeki önemli günlerde böyle bir plan yapılabilir aslında. Yayında ve yapımda her türlü emeğim geçer.
Bugünlere gelmemizi sağlamış olan tüm şehitlere rahmet diliyorum.
her ne kadar sözlüğümüz araba konsepti üzerine olsa da bu tip başlıkların milli birlik ve beraberleğimizin çok daha önemli olduğu şu günlerde gerekli ve çok güzel olduğunu belirtmek lazım. Bence bu başlığa şehitliğimizin bir resmi de konsa çok da güzel iyi olur tamam mı ?
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri