tam başlık 13 ocak 2015 arabalısözlük tasarımının değişmesi olacaktı da malum karakter kısıtlaması.

ilk izlenimlerim;

-başlıklar ve entry'ler çok daha okunaklı
-resimler daha net ve güzel gözüküyor
-bkz, http gibi fonksiyonlar daha bir işlevselleşmiş
-bir de teknik özellikler olayı gelmiş ki saatlerimi harcayabilirim gibi gözüküyor.

ne diyelim, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

(bkz: buralar böeeyleee bostandı be)
ilk çağdan orta çağa geçiştir. sözlüğün yeni çağ ve yakın çağa da çok uzak olmadığının göstergesidir. emeği geçen herkesin eline sağlık..

(bkz: çok güzel oldu, çok da güzel iyi oldu tamam mı)
Sözlüğü dehşetül vahşet hale getiren tasarımdır.
Eskisinide çok seviyorduk, yenisinide çok sevdik.
Tek eksik üye alımı yaş kısıtlamasının ve belirli üye alımı zamanlarının getirilmesi.
Onlarında yakında geleceğini adım gibi biliyorum.
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık...
Teşekkürler arabalısözlük...
Özellikle renk değişikliği ve fontların çok daha okunaklı olması süper olmuş. Teknik özellikler başlığı gerçekten harika ve acayip detaylı. Sözlük hızla büyüyor, umarım çok daha iyi günlere gelir :)
cep telefonunda safari ile rahatça açılabilmesine olanak sağlamış uygulama. hatta çok hoşuma gitti. sitenin başıboş olmadığını bilmek güzel.
Age of empires ta cag atlama tamamlaninca binalar falan bir anda degisir ya oyle olmus . Mobil icin süper olmus cok kullanisli .

Buralar bostandi harbiden
Öncelikle herkese hayırlı olsun. Arabalısözlük V2 umduğumdan güzel çıktı. Umduğumdan diyorum çünkü bir aydır alexa dan siteyi takip ederken v2 nin taslak halinin linkini görünce arada bir inceliyordum. Teknik özellikler başlığı ve sağ sütun rastgele model resimleri beklemediğim süprizlerdi, güzel oldu (bu modellerin isminin yazdığı yere başlığa veya teknik özellikler sayfasına yönlendirecek link eklense daha da güzel olur). Teknik özellikler başlığı ayrıca başlıklarda rakamlardan ibaret, ifade içermeyen gereksiz yazı yazmamıza da engel olmuş.

Önümüz açık, hedefimiz Türkiye'nin otomotiv sektöründeki bir numaralı bilgi kaynağı ve sosyal platformu olmalı. Yazarlarımız da buna hazır, Türkiye'de otomobil kültürünün yayılması ve benimsenmesi bizler sayesinde olacak.
bunlar da ilginizi çekebilir