Ntv de Saffet Üçüncü tarafından yapılan televizyon programı.Güncel otomobil tanıtımları,fuarlar,firma yöneticileri ile röportajlar bu programda.0 dan 100 e programı Cumartesi günleri saat 22:15 te.
İnternette kasa değiştirdiğini yeni öğrendiğiniz bir aracı tv'de rastgele zap yaparken gördünüz ve heycanlandınız... Kanal değiştirmeyerek o aracın iç tasarımını, yeniliklerini görmek istiyorsunuz... Heh işte bu program o değil abicim😂. Saffet Beyin detaylı teknik veri söylediği doğru ama kesinlikle ne aracın detaylarına ulaşamassınız ne de o araç hakkında iyi kötü bi fikre sahip olursunuz bu programda. Övgülerle dolu cümleler bütününden ibarettir. C elysee'yi bile 'yol tutuşunda önemli iyileştirmeler yapılmış' diye anlatabilir, beklerim. Kısacası araçların katalog tanıtımı havasında inceleyen bir program.
milyonlarca lira reklam aldiklari firmalari boklayacak halleri yoktu diyecegim otomobil programi .

kahrolsun vahsi kapitalizm.
2006 yılında ilk yayınlandığında TopGear'ın "Türk İşi" versiyonu olarak, Celal Pir ve Saffet Üçüncü'nün sunduğu, diğer Türk otomobil programları arasında farklı bir tarzı olan ancak Saffet'in arada yayınlamış olduğu kendi programından (Saffet'in Garajı) sonra format değiştiren ve advertorial kimliği daha belirginleşen programdır.

İlk zamanlardaki halinden kalma bir programı şurdan izlenebilir.
İlk zamanlardaki hali ne kadar keyifliymiş öyle
Daha ilk dakikalardayım ama adamlar 2006da "Ya dünya kupası yerine bizi izleyin araba vercez olm s**tir et dünya kupasını diyor"
Abi siz iyi miydiniz o yıllar :D????
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri